Telefon
WhatsApp
PURE LIGHT bir OLUŞUM ELEKTRONİK markasıdır

Hakkımızda

Hakkımızda

"Oluşum Elektronik" 2009 yılında İstanbul Beyoğlu ilçesinde kurulmuş olup Led Aydınlatma Ürünlerini ve Kontrol Sistemlerini üreten sektörün eski kuruluşlarındandır. Kurucumuz İbrahim ÜNLÜ, Elektronik ve Yazılım sektöründe edindiği bilgi birikimi deneyimlerini, üretim ve montaj konusunda uzmanlaşmış bir ekip ile birleştirerek Aydınlatma sektörünün bir çok alanına hitap projeler yapmaya başlamıştır.

Bu alanda Türkiye'nin birçok aydınlatma projesinde yer almış, üretimler ve danışmanlıklar yapmıştır. Başlarda sadece Türkiye piyasasına hizmet veren firmamız günümüzde Azerbaycan, KKTC, Rusya, Bulgaristan, Almanya, Qatar, İran, Irak, Suudi Arabistan, Suriye ve Lübnan gibi bir çok ülkede hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Kurulduğu günden bu yana AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firmamız 2009 yılından beri Türk ulusuna ait yazılımlar konusunda yaptığı çalışmalardan olumlu neticeler alarak tasarladığı yazılımlar için patentler almış ve global olarak yaygın kullanması çalışmalar başlatmış olup en kısa sürede sahiplerinin hizmetine sunmayı hedeflemektedir.

Sahip olduğumuz bir çok ürünün kalıp tasarımları ve Yazılım Lisansları bize ait olmakla beraber üretim kabiliyeti sayesinde spesifik ürünler ve ekipmanlar ortaya çıkarabilmekteyiz.

İç Mekan, dış mekan aydınlatmaları ürünleri tasarımı ve projelendirmesi noktasında tecrübemiz sayesinde aydınlatma sektöründe farklılıklar ve yeni oluşumlar oluşturmayı hedeflemekten hiç vazgeçmedik

Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek arzusundayız. Sizleride bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz.

   SAYGILARIMIZLA
OLUŞUM ELEKTRONİK

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın!

+90(532) 600 67 84
Hemen Arayın!

Talep Formu